Nasz zespół

Zarząd

Krzysztof WójtowiczPrezes
Inicjator powstania Stowarzyszenia „Moja Polska”. Właściciel Agencji Reklamowej Reflection, redaktor RefleksjaTV i „Gońca Małopolskiego”. Od dawna zaangażowany społecznie: organizator ogólnopolskiego strajku matek pokrzywdzonych przez ZUS, autor listu protestacyjnego w sprawie fałszowania historii Polski w książce „Śladami Żydów. Lubelszczyzna”, który przyczynił się do nagłośnienia sprawy i wygrania przez ŚZŻAK procesu w tej sprawie. Zwolennik jawności życia publicznego i jak największej wolności oraz swobód obywatelskich.
Dawid LitwaWiceprezes
Energiczny manager z dużym doświadczeniem popartym sukcesami w strukturach sprzedażowych i zarządzaniu strukturami sprzedaży, pracy z klientem sieciowym oraz klientem B2B. Współwłaściciel Przedszkola „Poziomka” w Skale. Miłośnik sportu i sztuk walki Muay Thai.
Rafał KaczmarzykSkarbnik
Informatyk z wykształcenia i zamiłowania. Obecnie pochłania go obszar startupów i popularnego fintechu. Zwolennik oddolnych działań, coraz częściej angażujący się w poprawę codziennego życia swojej lokalnej społeczności. Członek zarządu TS Skalanka oraz Lider Szlachetnej Paczki w Skale. Nałogowy gadżeciaż, miłośnik nowych technologii. Pasjonat i koneser czarnej muzyki, piłki nożnej oraz literatury.
Daria WęgrzynekSekretarz
Event Manager spotkań Kobieta w Biznesie, które – jak ogłosiły media – pokochały przedsiębiorcze Polki. Dzięki tej pracy robi to, co kocha – poznaje inspirujące osoby. Zaangażowana społecznie. Koordynator ds. Organizacyjnych w Fundacji Dzień dla Życia – to tutaj łączy pasje organizacji i pomagania innym. Współorganizatorka Zlotu Krwiodawców 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie, kampanii społecznej #mójpierwszyraz oraz licznych akcji krwiodawstwa.
Marcin KłysewiczCzłonek zarządu
muzyk kompozytor, fotograf i filmowiec specjalizujący się w technice poklatkowej

Członkowie

Marcin MazurKomisja rewizyjna - przewodniczący
aptekarz, historyk amator, miłośnik literatury, zwolennik państwa obywatelskiego
Krzysztof HaczyńskiKomisja rewizyjna
Urodzony 28.07.1986 w Krakowie. Od urodzenia zamieszkały w historycznej – położonej pomiędzy Dłubniańskim Parkiem Krajobrazowym a Ojcowskim Parkiem Narodowym – miejscowości Skała. Wykształcenie średnie. Pisarz. Gatunkiem literackim, któremu się poświęcił, jest Horror i Groza. Miłośnik książek, zamków, historii, przyrody i zwierząt. Ogromny fan piłki nożnej, NBA, łyżwiarstwa szybkiego i wrestlingu. Kolekcjoner glinianych zdobionych kufli.
Joanna WójtowiczKomisja rewizyjna
Z wykształcenia psycholog, z zawodu menadżerka w międzynarodowej korporacji. Prywatnie mama trójki urwisów, miłośniczka języków obcych i literatury, a także amatorka kawy i słodyczy.
Paweł Boroń
Urodzony w 1992 roku. Od urodzenia mieszka w Skale. Fascynuje go motoryzacja. Lubi czytać książki o tematyce  historycznej. Interesuje się również sportem.
Beata Suchan
Z wykształcenia socjolog i kadrowiec. Z zawodu specjalista w średnim krakowskim przedsiębiorstwie. Lubi udzielać się społecznie i znajdować w centrum akcji. Zawsze gotowa do działania by pomagać innym. Działała społecznie na uczelni przez 6 lat. W dorobku pomocy ma udaną zbiórkę pieniędzy dla powodzian w 1997 roku. Prywatnie mama 3 dzieci. Lubi podróże, książki oraz filmy.