Relacje

07 MAJA 2018
Udostępnij

2. Turniej eSport o puchar Wójta Gminy Iwanowice

W sobotę 21 kwietnia we współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach zorganizowaliśmy 2. Turniej eSport o puchar Wójta Gminy Iwanowice. Ponad 30 zawodników zmierzyło się w Fifę 2018 na konsolach X-box One.

W ramach rozgrywek, które zakończyły się późnym popołudniem, zmierzyli się ze sobą również Robert Lisowski – Wójt Gminy Iwanowice i Krzysztof Wójtowicz – Prezes Stowarzyszenia Moja Polska. Akurat ten pojedynek zakończył się remisem, ale turniej wyłonił również zwycięzców:

  • I miejsce – Maciej Olszowski z Biskupic
  • II miejsce – Kacper Wójcik
  • III – Mikołaj Biziak

A było o co grać – zwycięzca zgarnął konsolę X Box One ufundowaną przez firmę Giga, a do wygrania były również monitory, power banki, słuchawki czy zaproszenia do Parku Wodnego w Krakowie. Wszyscy uczestnicy otrzymali również zestaw gminnych gadżetów, a także mogli się posilić kiełbaską z grilla i spróbować domowej roboty lodów czy nutelli (dzięki Pachnie i chrupie).

Na kiełbaski i warsztaty kulinarne zaprosiliśmy również uczestników rozgrywek organizowanych na murawie przez Iwanowicką Akademię Futbolu.

Dziękujemy pubowi BarOn z Krakowa za udostępnienie konsoli i Ewie Baran za poprowadzenie warsztatów kulinarnych.