Relacje

27 LUTEGO 2017
Udostępnij

1. Turniej eSport o mistrzostwo Skały w Fifa17

W sobotę 25 lutego 2017 roku w Skale odbyła się pierwsza edycja Turnieju eSport FIFA 17, która zgromadziła 109 graczy.

W rozgrywkach udział wzięło 77 zawodników z gminy Skała i 32 w kategorii OPEN. Tak duża liczba chętnych zmusiła nas do podjęcia ryzykownych kroków i turniej musiał odbyć się w systemie pucharowym. Nie zniechęciło to jednak graczy, którzy podjęli walkę o puchar. Emocji nie brakowało przed monitorami ani wokół nich, gdyż mecze były bardzo trzymające w napięciu. W międzyczasie można było wziąć udział w zawodach sportowych prowadzonych przez Dawida Dudę lub zagrać w gry planszowe.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim graczom, którzy wzięli udział w turnieju, sponsorom: GIGA, BARON, kierownikowi Hali Widowiskowo Sportowej w Skale Dawidowi Dudzie, prowadzącemu całą imprezę Kamelowi, organizatorom oraz wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w turniej.

Nagroda główna – puchar oraz XBOX360 z grą FIFA 17 powędrowały do Damiana Podolskiego, który wygrał w kategorii Open a później pokonał reprezentanta Skały w Wielkim Finale. W kategorii Skała najlepszy okazał się Artur Węgrzyn i do niego trafiła gra FIFA 17. Pozostali finaliści w obydwu kategoriach dostali upominki od Refleksja TV. Nagrodą specjalną było opowiadanie autorstwa Krzysztofa Haczyńskiego pt. „Bladość Księżyca”.

Pełna lista zwycięzców:

SKAŁA OPEN
1. Artur Węgrzyn
2. Kamil Jakubek
3. Jakub Wagner
4. Daniel Derdaś
5. Krzysztof Hyży
6. Mateusz Ziarkowski
7. Marcin Maj
8. Vitalii Lupyr
1. Damian Podolski
2. Grzegorz Matusiak
3. Mateusz Zbieg
4. Szymon Wołyniec
5. Adam Wiśniewski
6. Mateusz Ciekała
7. Michał Adamczyk
8. Łukasz Bień